Cesta časem je průšvih2

18. dubna 2010 v 17:23 | Sasů-sensei;-) |  jednorázovky
No jo tentokrát chci omluvit svoje dvojče...je nemocné a musí ležet..tohle jsem sepsal sám a zase to bud trapný...takže kdo si to přečtě je to bez ségry...Jinak se chystá new povídka :
Sestry v akci vs. Sakura non stop = více informací příště taky půjdu dělat nový dess

Po 5ti dlouhým měsících se už zdálo že se Konoha zotavila ze Sakuřiny smrti a vrátila se do normálního života tedy přesně řečeno, přes den.V noci to bylo učiněné umučení pro každého kdo četl , psal , trénoval a nebo se chtěl pro jednou pomilovat s milencem.
,,Sasuke?Možná bysme měli zajít za Tsunade třeba nám dá misi kde chcípne Sakuřina chlapská polovička."Zabrblal Naruto a víc se natiskl na Sasukeho.Za chvíli se ozývalo:
,,Ááááááááááááááááááááááááááá!Sakura má lásko nejdražší proč jsi musela zemřít!" Zlyknul Lee na její hrobce v Nekropoli(hotel pro mrtvý).Sasuke ještě chvíli poslouchal a když už se to nedalo vydržet vstal přešel k oknu a zavřal směr Nekropole. ,,Někdo se chce vyspat!!!"
A pak ulehl z5 k milencovi a usnuli nedlouhým spánkem.
Ráno se měli stavit tým 7 u Baa-chan. Nijak se jim tam nechtělo když tam dorazily , Naruto usínal při každém kroku a Sasuke měl kruhy pod očima + bolení v krku a Kakashi napůl sluchej kvůli huňatci byl problém neusnout či vnímat Hokage která byla extra při vědomí.
,,Mise." Jedno slovo a Konoha se zatáhla do mračen. A kage budovou bylo velké NÉ!
,,Bude to jednoduché,Lee vstup."Řekla Tsunade a do kanclu vešla skála.
,,OMG to bude H.V.S.???(překlad: Huňáč v plné síle???) to snad ne."Pomyslel jsi Sasuke který často vše zkracoval. ,,Půjdete mi pro svitek polární oblast."Usmála se.
To už všichni jako znovuzrození kašlali na podrobnosti a uháněli jsi zblažit.

,,Super!!!"Zajásal Lee a připravil si svůj divně jedlý fotoaparát. ,,Ježiši."Povzdychl jsi Naruto.
Skoro každém ví že je v polárních oblastech zima a tak se teple oblékli. Lee jako jediný jsi vzal letní kraťásky s letním tričkem na kterém stálo Já jsem KING!
Všichni jen sklopily hlavy a přemístili se.
Stihli to akorát na vánici. Vánice se ale jako mávnutím proutku uklidnila a byl vidět jen sníh,sníh,led,iglú,led,sníh. Naše kráčející skála se rozutekla po sněhobílé pláni.
,,To mu je horko?"Divil se Kakashi. ,,Né je jen teplej!"Odsekli oba chlapci vedle něho.
,,Co???"Zeptal se znovu. ,,Že je teplej!!!"Zakřičeli. Nijak to nepomohlo. ,,Cože?"
TO už se oba nasupily a odsekli ,,HOVNO!" a mlčeli jako ryby.
Utábořily se v iglú odkaď vystěhovali 3 kostry a jednu lebku psa. V noci se Naruto probudil a šel ven a omylem narazil na medvěda nějakej divnej. ,,Proč já??Bože za co mě trestáš!!!Zase zmutovaném medvěd!!"Zavrčel a šel se sním přivítat.Potom co se stalo s anakondou nebyl problém se chovat jako by šlo o normální věc. ,,Čaw."Pozdravil. ,,Naru-kun!"Zatlemí se medvěd. ,,Jak ku*va víš že se tak jmenuju??" ,,Anakonda poslala zásilku."Odpověděl ledabyle ,,moje jméno je Many". ,,Jasně Edie."Usmíval se Naruto. Skoro celou noc se nasmáli
A Naru šel spát pozdě večer. Ráno je vzbudil Lee. ,,Batman!!Batman!!!"Ukazoval venku.
,,Jasný Batman a já jsem Spider-man těší mě."Podal mu ruku Naruto.Sasuke vypukl smíchy což se moc nestává. Šli na sever kde byl měl být oceán ale Leemu to nikdo neřekl.
,,Tak schválně koho první sežere medvěd tak si to snim rozdám!"Zamumlal Naruto.V tu chvíly všichni ztuhli. Tohle uslyšel i hraboš polní a ten se začal přibližovat.
,,3,2,1-go!"Zavelel a všichni vystřelily a hledali medvěda.To jsou blbci nebo se mi to jen zdá?
,,Fajn Sasuke ty stůj víš že jsem tu jen pro tebe."Zamrkal nevinně očima a nechal se políbit jelikož bylo venku něco přeš -0.00 °C tak se nic dít nemohlo. ,,Škoda."Ozve se anakonda která hovoří po skypu s ledním medvědem Manym(Edim) . ,,Ale určitě se něco dít musí , ještě se určitě na misi vydají třeba do Evropy!"Promyslí to medvěd. ,,Jasný máme tam taky svoje agenti!"Zazubí se a zasyčí. ,,Myslíš ty dvojčata?Prosím tě..ty mají mozek jenom na psaní!"
Urazí se Many. ,,Jasný ale ještě mají od tebe mozek můj milý."Řekne a vypne počítač.
O 4 dny se vrátily s úspěšnou misí za sebou.
Naruto Sasukemu vše vynahradil a to do posledního puntíku. Tsunade se pořádně ožrala a zvířata z dvou rozdílných míst zavolala agentům.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama