kapitolky

2. března 2010 v 18:41 | Sasů sensei;-) |  kapitolovky
Obsah:Naruto je vyšetřovatel v Konoze a musí nutně najít týmového partnera.Ale po smrti Kiby,jeho bývalého přítale a parťáka ztrácí odvahu.Tsunade mu nabídne jednoho dne složky těch kteří by práci v policii přijali.Mezi nimi je i Uchiha Sasuke,bývalý spolužák na střední škole.
To by nebyl Naruto aby ho nevybral a neškádlil!Ael co se škádlivá to se rádo mívá a mlatí to i tady.


Obsah:Při misi najít Sasukeho.Naruto se Sakurou objeví Itachiho který se ochotně přidá k nim a stane se členem skryté listové.Sakura ale později zaregistruje Narutovo podivné chování a jen tak ho nenechá.S Itachim se sblíží a za pár měsíců se zasnoubí.Sakura jsi myslí,že má vyhráno ale co když má navrch Naruto?
Obsah:Sasuke je zoufalí.Naruta miluje ale on jakoby si ho nevšímal!Hodlá se tedy proměnit za Narutovu nejlepší kamarádku Hinatu,aby se blonďáčkovy přiblížil.To se povede ale co Sasuke rozhodně nečekal je že to Naruto díky Kyuubimu zjistil a prokoukl ho.
Společná kapitolovka se Sasi-chan:)
Obsah:Kya přežila totální vyvraždění klanu.Hledá někoho kdo by se jí ujal a stal by se její rodinou,přáteli...naneštěstí spadne do řeky a narazí o kámen,ztratí vědomí.Když se probere
seznámí se s členy Akatsuki.Rozhodne se tam přidat a čeká ji velká cesta do neznáma.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 terkic terkic | Web | 2. března 2010 v 21:33 | Reagovat

ok, zejtra bych mohla udělat diplom:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama