Bloody Valentine od Naru-chan

14. února 2010 v 16:15 | Narů sensei YAHO!

Takže, rozhodla jsem se napsat pro Sasu&Naru-kun povídku, monstruózní! :D Je to pro ně k narozeninám, které mají právě dnes na Valentýna.. Kekeke :D *připadá si jako Aj-chan xD*
Takže všechno nejlepší, má milá dvojčátka, užijte si své 16 narozeniny a i tuto povídku! :D
No, jinak velmi závažné upozornění~~ Opětné mučení jedné růžovovlasé kvočny mou osobou - sice nepřímo, ale.. :D Jinak: Sasu/Kiba (na jejich vlastní přání) Itadakimasuu~


,,Be my valentine." Pěkné přání, pomyslel si Kiba a koupil si jej. Chtěl ho darovat jedné osobě, kterou moc miloval a se kterou už přes rok chodil. Byli spolu moc šťastní, jen kdyby je neotravovala jedna dívka. Jmenovala se Sakura, všem známá svou otravností. Stále si myslí, že má u Sasukeho šanci, ikdyž ji už tolikrát ztrapnil, že ji nechce a nikdy chtít nebude, protože on miluje jen Kibu.

Hnědovlásek si povzdychl, když mířil do jejich společného bytu. Právě dnes, dnes byl den Svatého Valetnýna, na který se Kiba moc těšil. Sasuke to ani neřešil, ale když mu Kiba řekl, že až přijde domů, tak to můžou spolu dělat tolikrát, kolikrát se mu zachce, začal se na dnešní den těšit. To byl Kibův dárek pro Sasukeho a upřímně, byl zvědavý, co bude mít Sasuke pro něj.

~~~

,,Sasuke-kun~!" ozvalo se z dálky a Sasuke ani neotáčel hlavu. Jen zrychlil krok. Právě byl kupovat dárek pro Kibu, ale musela ho zrovna ona potkat. Sasuke si připadal jako nějaká popová senzace, kterou stíhá celý svět. Jenže když se konoha a její fanynky v něm dozvěděly, že je Sasuke gay, přestaly o něj mít zájem. Jen Sakura zůstala věrná své lásce. Musela ho pořád otravovat, na každém kroku. Už se to nedá pomalu vydržet. Ani Tsunade, jakožto hokage ji nezabránila v tom, aby je stále pronásledovala. Láska dělá divy. Hlavně, když je platinová..

~~~

Kiba dorazil domů, a začal chystat večeři. Vytáhl špagety, zeleninu a koření. Vyndal si i maso. Pro něj byly špagety ideální. Budou totiž se Sasukem jíst z jednoho talíře, a je velká možnost toho, že..
,,Vypadni Sakuro! Dej mi pokoj kurva!" zakřičel Sasuke před dveřmi jeho a Kibova bytu. Kiba se okamžitě vydal otevřít dveře, ve kterých stál naštvaný Sasuke a Sakura, která se na něj tiskla s přáním a bonboniérou v ruce. Teď se naštval i Kiba.
,,Akamaru.." zavrčel a jeho věrný obrovský psík přiskočil.
,,Haf!" vydal ze sebe a skočil po Sakuře.
,,Ááá!" vykřikla Sakura, když se jí Akamaru zakousl do její růžové hlavy.
,,Sundejte ho! Sundejte ho! Sasuke-kuun!" začala kňučet, ale nikdo nehnul ani prstem.

,,Hodný pejsek." usmál se Kiba na Akamara, když seskočil ze Sakuřiné hlavy a vyprsknul z pusy její růžové vlasy. Teď měla jen necelou půlku svých vlasů.
,,Moje vlásky~." začala vzlykat, ale to už Sasuke stáhl Kibu dovnitř a zavřel za nimi.
,,Fuj." vzdychl Sasuke a opřel se o dveře. Pak si ale Kibu přitáhl k sobě a políbil ho.
,,Pamatuješ na to, co jsi mi řekl?" usmál se černovlásek na Inuzuku, který zčervenal a přikývl. Sasuke už chtěl jeho dárek vyplnit a užít si ho, jenže Kiba s úsměvem zmizel v kuchyni.

Uchiha si povzdechl, a vydal se za ním. Tam ho čekala krásná večeře. Vypadalo to romanticky, ikdyž ani jeden na to moc nebyl. Sasuke se s úsměvem posadil naproti Kibovi, vzal si vidličku do ruky a s popřátím dobré chuti se pustili do jídla. Jak si Kiba myslel, oba si nabrali porci, a při tom měli jednu nudli stejnou a tak došlo k polibku. Když dojedli, vyndal Kiba přání a dal ho Sasukemu.
,,Pěkný Valentýn." usmál se na něj zrudl. Sasuke si totiž to, co mu tam napsal četl nahlas.
,,Miluju tě." dořekl Sasuke poslední větu a on se usmál.
,,Děkuju~." políbil ho na tvář a vyndal menší zabalenou věc.

,,Krásného Valentýna ti přeju, lásko." zašeptal Kibovi do ucha a položil mu onu věc do natažené dlaně, kterou sám rozevřel. Kiba zrudl, a pomalu to rozbalil. Byla tam černá sametová krabička. Kibovi se zastavilo srdce a zatajil dech. Otevřel krásnou krabičku. Tam se slunil menší prstýnek s diamantem. Hnědovláskovi se zastřely oči a jedna slza unikla a sklouzla se po jeho tváři.
,,Vezmeš si mě?" klekl si před něj Sasuke a uchopil jeho druhou ruku.
,,Ano!"

~~~

,,Zasraný pes! Co si myslí, že je?!" mumlala si pro sebe Sakura, když se loudala směrem k sobě domů a v ruce svírala své vlasy. Nasupeně kráčela nocí, jelikož už byl večer. Jenže náhle jí někdo zacpul pjusu jakýmsi smradlavým hadříkem, a ona omdlela. To, co přes svým omledním uslyšela bylo jen:,,Muhahahaha!"

~~~

,,Ale no tak! Pohni si!" řekl někdo a byl to klučičí hlas.
,,Ne, sem starší! Udělej to ty!" odsekl na to dívčí hlas. Sakura pomalu otevřela oči a pomalu zamrkala. Byla tu celkem tma, ale i přesto spatřila nějaká dvojčata, která se hádají.
,,Hm? Kdo vy ste? A co tu sakra dělám?" vyrušila je Sakura a až teď si všimla, že je spoutaná provazy. Dvojčata se na ni zazubila a přiskočila k ní.

,,Já jsem Naru-kun a tohle Sasu-kun. Dneska máme narozeniny, a tak jsme se rozhodli si dát vzájemný dárek. A to tebe." uchechtli se, když skončili se stručným obsahem.
,,Mě? Ale já patřím jen Sasukemu-kun, ne vám dvoum, zvhlým dvojčatům!" rozkřikla se Sakura a probodávala je zlostnými pohledy.
,,Jo, to máš ale hold smůlu." pokrčil rameny Sasu-kun a v přitáhl k sobě stoleček, na kterém byli dvoje nůžky, jeden mlýnek na maso a dvě mačety.

,,C-Co to je?" vyhrkla ze sebe překvapeně Sakura, když spatřila ony nástroje.
,,Uvidíš." mrkla na ni Naru-kun a hned uchopila nůžky. Podívala se na Sasu-kun, který udělal to samé a pak přešel k Sakuře. Ta seděla na nějaké staré, dřevěnné židli.
,,Yosh.." usmála se dvojčata ďábelským pohledem a začli ji stříhat její vlasy, co jí ještě zbyli z toho incidentu od Akamara.

Když skončila s plešatou hlavu, a pár odřenin od nůžek, které byly sakra ostré, vzala si dvojčata mačety. Sasu-kun usekl Sakuře její pravou nohu. Sakura nemohle ječet, jelikož jí do pusy strčili roubík. Ten její pisklavý hlas by se totiž nedal vydržet. Naru-kun svou mačetou usekla obě zápěstí, která měla svázaná za zády. Sakura vytřeštila oči a začala řvát do jakési látky, kterou měla v puse místo roubíku.

,,Tak, brácha přines to." zazubila se Naru-kun s ďábelským pohledem a Sasu-kun přikývl. Podal jí mlýnek na maso a posbíral její zápěstí na zemi. Ty pak strčil do otvoru a Naru-kun začala točit páčkou. Z druhého otvoru se začalo linout mleté maso Sakury ze zápěstí.
,,A tohle se stane i s některými části tvého těla." konstatoval Sasu-kun a i s Naru-kun se zašklebil.

Když domleli i nohu, kterou ještě rozčtvrtily, sáhl Sasu-kun do Sakuřiné pusy a vytáhl její jazyk. Ten ušmikl nůžkami, a nešlo to jen na jeden šmik, musel víckrát a o to bolestivější pro Haruno to muselo být. Ten pak taky namleli. Zkusili jí i vydloubnout oko a umlet ho, ale to se jen "rozteklo". Pak, když už to nevydrželi, rozřezali jí břicho. Sakura nemohla ani křičet, jen brečela a žvatlala jako batole, protože jí menším kladívkem, které si ještě přinesli vybili zuby.

Z břicha vyndali ledviny. Ihned je strčili do mlýnku a Naru-kun se smíchem mlela a mlela. Pak si to vymněnili a Sasu-kun mlel. Naru-kun vytahovala játra, žaludek, tenké střevo a nakonec si srdce.
,,Mise splněna." usmáli se na sebe, když ze Sakury zbyla jen kůže, když jí ještě vydlabali. Tohle všechno, i s namletými orgány a částmy těla hodili do velkého pytle, který zahrabali před domem hluboko do země.

Poté spokojeně odešli domů, oslavit své narozeniny. Lepší dárek, než umučení Sakury si vážně nemohli přát. A aniž by to věděli, pomohli i jednomu páru, který jim je za to vděčný, že už je nikdy nebude otravovat.

Konec~

Děkujeme!oba
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ája...Sb, co Vás mocinky, moc Lowiskuje Ája...Sb, co Vás mocinky, moc Lowiskuje | E-mail | Web | 16. února 2010 v 16:55 | Reagovat

Hezu povídka, až na tu brutalitu k Sakuře XD sice krvavé horory strašně moc miluju, kam se na ně hrabe romantika XD ale Sakuru mám zrovna ráda, ale i tak to bylo super ;-)

2 Jenny Jenny | Web | 16. února 2010 v 19:42 | Reagovat

hezu =) šikulo ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama